V České republice se koná každý rok několik volejbalových kempů. My však přicházíme se zcela odlišnou filozofií a našimi lektory budou světově uznávaní trenéři. Nabízíme volejbalový kemp a trénování pod argentinským trenérem Javierem Weberem, který vede volejbalové kempy v Argentině. 

Proč právě Javier Weber?
Argentina vládne volejbalovému žebříčku FIVB v kategorii U23 (chlapců). Také vyhrála poslední mistrovství světa chlapců do 23 let, a to v roce 2017. To nejlepší z tréninkových metod v Argentině vám předvede nejúspěšnější trenér poslední dekády. Javier Weber bude prezentovat své názory a pohledy na moderní volejbal během Světové trenérské show v Ostravě.

REGISTRACE na kemp ZDE.  Volejbalový kemp nabízí omezený počet účastníků.

Kemp je určen pro chlapce i dívky narozené v ročnících 2000 – 2004. Účastnit se mohou také trenéři mládeže, kteří mají jedinečnou přiležitost nechat se inspirovat tréninkovou činností světového volejbalového odborníka z Argentiny. Zaměření kempu bude na rozvoj individuální techniky hráčů v oblasti nahrávky, příjmu a obrany v poli. VolleyCountry kemp nabídne trénování a zároveň i odborné večerní diskuze na volejbalová témata přednášená špičkovým odborníkem, který odehrál s reprezentačním týmem 5 světových šampionátů a celkem reprezentoval Argentinu v 613 zápasech.

Využijte této jedinečné možnosti trénovat a zlepšit se pod světovým trenérem, podobnou příležitost vám v České republice a ani v Evropě nikdo jiný nenabídne. Znalost anglického jazyka není podmínkou, na kurtu budou asistovat čeští trenéři.

Kemp se uskuteční od pondělí 17. června do pátku 21. června v Ostravě.